موسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران

آیینه و شیشه
۹ اسفند ۱۳۹۰
زبان دیگران
۱۲ اسفند ۱۳۹۰
نمایش همه

موسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران

دوستان گلم، دیشب یه موسسه ای رو توی اینترنت پیدا کردم که خیلی بهم انگیزه داد تا راجع بهش باهاتون صحبت کنم.
اسمش موسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهرانه که به نظر من این موسسه یکی از مظلوم ترین موسسات خیریه ایه که من تا به حال دیدم. ۱۵۰ تا معلول ذهنی رو تحت پوشش داره و از سال ۵۹ مشغول به کاره. از طرفی هیچ کمکی به این موسسه نمیشه. تحت حمایت هیچ سازمان، نهاد یا حتی دولت هم نیست. فقط کمک های مردمی سرپا نگهشون داشته.
با مدیرش صحبت کرده بودم میگفت، چندین بار اومدن ما و بچه ها رو بریزن تو خیابون ولی چون خدا نخواست، نتونستن کاری بکنن.البته دلیلش هم واضحه، چون موقعیتش خیلی خوبه و مساحت زیادی هم داره و خیلی ها روش دست گذاشتن که اون زمین رو تصاحب کنن ولی نشده. خیلی دل پری از بعضی از انسانهایی که به چیزی جز جیب خودشون فکر نمیکنن داشت.

دیشب توی اینترنت سرچ کردم و سایتش رو پیدا کردم. معلومه که یه آدم خیر اومده و براشون سایت زده. ولی خوب سایت کامل و خوبی نیست. این سایتشه http://kheyrietehran.org (متاسفانه سایت این موسسه به تشخیص مسولین غیرفعال شده و طی تماسی که بنده با آنها گرفتم تا اگر تمایل داشته باشند برایشان سایتی طراحی کنم، مسولین از این امر امتناع کردند!! ۱۳۹۳/۱/۲۰)
خواستم از این طریق از دوستان خیری که تمایل دارند تا برای این موسسه سایت طراحی کنن درخواست همکاری کنم. من هم خودم اگه کاری از دستم بر بیاد حتما انجام میدم.

دوستان عزیز دیگه ای هم که تمایل دارند تا با این سازمان ارتباط برقرار کنن یا کمکی کنن میتونن با موسسه به شماره ۲۲۲۰۸۷۵۰ یا ۲۲۲۳۴۹۸۳ تماس بگیرند.

این هم شماره حساب هاشونه:
شماره حساب ۰۱۰۲۵۸۰۲۵۸۰۰۶ سپهرنزد بانک صادرات
شماره حساب مشارکت مردمی :۲۹۳ و۱۱۱۲ نزد بانک صادرات شعبه زرگنده کد۷۵۳
شماره حساب ۱۰۹۰نزد بانک ملی شعبه پل رومی
به نام موسسه خیریه توانبخشی معلولین ذهنی تهران
آدرس: شریعتی بالاتر از پل صدر پلاک۱۷۱۷

ولی مدیر این موسسه به من میگفت این موسسه بیشتر از پول به کالا نیاز داره. شما میتونید همون مقدار پولی که میخواهید به این موسسه کمک کنید رو کالا بخرید و بهشون بدید. اگر هم نه، تمایل دارید مالی پرداخت کنید که باز خدا خیرتون بده.

2 دیدگاه ها

  1. مریم گفت:

    سلام بنده تمایل دارم بعنوان مددکار در هر زمینه ای با مرکز شما همکاری کنم البته بدون دریافت هزینه از سایت شما و دیدگاه های شما خوشم اومد وممنون میشم حقیر را پذیرا باشد۰۹۱۲۸۴۰۷***

  2. سپهر گفت:

    مریم خانم عزیز بنده کاره ای نیستم و فقط این موسسه را معرفی کردم. اگر تمایلی داشتید حتما با خود این موسسه صحبت فرمایید. مرسی از دل پاکتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *