تغییر

بهشت تو کجاست؟
۱۷ فروردین ۱۳۹۱
خداوند مراقب توست آرام باش
۲۰ فروردین ۱۳۹۱
نمایش همه

تغییر

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد. بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید. در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت .
عقاب می تواند ۷۰ سال زندگی کند .امابه ۴۰ سالگی که می رسد چنگال های بلند و انعطاف پذیرش دیگر نمی توانند طعمه را گرفته و نگاه دارند .نوک بلند و تیزش خمیده و کند می شود .شهبال های کهن سالش بر اثر کلفت شدن پرها به سینه اش می چسبند و پرواز برای عقاب دشوار می گردد .
آنگاه عقاب می ماند و یک دو راهی :اینکه بمیرد و یا اینکه یک روند دردناک تغییرات را برای ۱۵۰ روز تحمل کند و این روند مستلزم آن است که به قله یک کوه پرواز کرده و آنجا بنشیند.در آنجا نوک خود را به صخره یی می کوبد تا آنجا که کنده شودپس از آن منتظر می ماند تا نوک جدیدی به جای آن بروید ، و بعد از آن چنگالهایش را از جا در می آوردپس از آنکه چنگال جدید رویید ، عقاب شروع به کندن پرهای کهنه اش میکندو پس از گذشت ۵ ماه عقاب پرواز تولد مجدد را انجام میدهد و مدتها زندگی خواهد کرد…برای ۳۰ سال دیگر
برای زیستن نیاز است تغییری در خود ایجاد کنیم

2 دیدگاه ها

  1. مرجان گفت:

    بسیار تکان دهنده و زببا بود.باشد که همیشه و همه جا شاد باشید

  2. Yasi گفت:

    ممنون از دیدگاهتون:)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *